seni seviyorum yazan ilginç çiçek


Bilgi almak için arayabilirsiniz. 
0 535 320 05 55
!!! MÜKEMMEL BİR HEDİYE !!! Sevdiğinizi anlatmanın en ilginç yöntemlerinden biri olan bu ürünü kullandığınızda gerçekten çok şaşıracaksınız.. 

TÜRKİYEDE İLK DEFA YAPRAĞINDA TÜRKÇE "SENİ SEVİYORUM" YAZAN ÇİÇEK.

Birgün birisi size bir çiçek hediye edeceğini ama bu çiçeği sulayıp büyütmeniz gerektiğini söylese üstüne üstlük suladığınız ve yeşillenip büyüttüğünüz çiçeğin içinden çıkan yaprakların üzerinde gizli bir mesajın yazdığını söylese ne yapardınız? Herhalde şaka yapıyor deyip güler geçerdiniz, oysa sevgilinizi , dostlarınızı, arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi mini yumurta ile şaşırtabilirsiniz.

Hem hesaplı hem romantik bir şey arıyorsanız iste bu tam size göre özellikle birbirinizden uzakta yaşayan çiftler için konserveyi açıyorsunuz ve sulamaya başlıyorsunuz, günden güne sulama işlemi gerçekleştikçe konservenin içinden çıkan bitkinin üzerinde “SENİ SEVİYORUM” yazısı göreceksiniz. Yetiştirmesi seyretmesi en çok da sevdiğinize vermesi,istediğiniz mesajı vermesi çok keyifli.

Piyasada çok zor bulunacak bir üründür .Özellikle Sevdiklerinizi çok mutlu edecek, özel günlerinizde veya hatırlanılmak istediğiniz her anda çalışma masasının veya evinin bir köşesini süsleyecek.

 

NASIL BÜYÜTÜLÜR

Konservenin alt ve üst kapaklarını açınız sulayınız. 3-7 gün sonra canlı bitkinizin artık harekete geçtiğini gözlemleyebilirsiniz.

 

Ankara içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 2 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde, Ankara dışından verilen siparişler ise en geç 3 iş günü (Pazartesi -Cuma) içerisinde kargo ile teslim edilir. 
Bayram ve tatil günlerinde yapacağınız işlemler de ilk iş günü değerlendirilir. 

Kargo Ücreti Alıcıya aittir.

Bilgi almak için arayabilirsiniz. 
0 535 320 05 55


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !